Cameo Hawkeye'a w "Thorze"

2010-12-30 13:14:12 - Zakrza - źródło: TheWrap

picture
Serwis TheWrap ujawnił właśnie, że Jeremy Renner zagra epizodyczną rolę w "Thorze".

Jak wiadomo, znany z "The Hurt Locker" aktor ma zagrać Hawkeye'a w "The Avengers". Po raz pierwszy ma się jednak pojawić w epizodzie "Thora" Kenetha Branagha.

O możliwości takiej poinformował Renner już w listopadzie 2009. Spekulowano wówczas, że scena z jego udziałem miałaby się pojawić po napisach. Informację tę jednak szybko zdementowano.

Osoba, która widziała film w stanie surowym miała potwierdzić serwisow TheWrap obecność Hawkeye'a. Nie ujawniła jednak, czy będzie on posiadał swój kostium i jak dużą rolę odegra. Ta sama osoba potwierdza, że w filmie nie zobaczymy Nicka Fury'ego.

Z innych plotek (tych ostatnio sporo w kontekście "The Avengers"): Alan Tudyk podobno miałby zagrać Ant-Mana. Według movieweb Hank Pym wraz ze swoją żoną (Wasp) mieliby zostać pokazani w scenie tworzenia Ultrona, z którym przyszłoby im się zmierzyć w "Ant-Manie" Edgara Wrighta. Sam Wright, poproszony o potwierdzenie informacji, stwierdził jednak, iż nic mu na ten temat nie wiadomo.

Nie sprawidziły się za to plotki mówiące o tym, że Demi Lovato wystąpi w filmie o Mścicielach. Podobno jednak producenci szukają aktorek do kolejnej roli kobiecej.

Premiera "Thora" przewidziana jest na 29 kwietnia, "The Avengers" na 4 maja 2012 roku, a data pojawienia się w kinach "Ant-Mana" nie jest jeszcze znana. Jak zapewnia jednak Kevin Feige, dyrektor Marvel Studios, ma to być w ciągu najbliższych trzech lat.

Opiniami na temat "The Avengers" możecie się podzielić na naszym FORUM.
  • Dodaj do:
  • wykop.pl