Nowe zdjęcie z "Thora"

2011-01-14 17:34:47 - Zakrza - źródło: CBM

Entertainment Weekly prezentuje nowe zdjęcie z "Thora". Widzimy na nim głównego bohatera w Asgardzie. Zobaczycie je po rozwinięciu newsa.


THOR2.jpg

Paramount Pictures i Marvel Entertainment przedstawiają epicką przygodę. "Thor", którego akcja rozciąga się od obecnej Ziemii do krainy Asgard. W centrum opowieści stoi potężny Thor (Chris Hemsworth), arogancki wojownik, którego nieprzemyślane działania rozpalają na nowo starożytny konflikt. Thor zostaje wygnany na Ziemię przez swojego ojca Odyna (Anthony Hopkins) i jest zmuszony żyć wśród ludzi. Piękna, młoda pani naukowiec, Jane Foster (Natalie Portman), ma ogromny wpływ na Thora, w końcu stając się jego pierwszą miłością. Na Ziemi Thor uczy się, co to znaczy być prawdziwym bohaterem, kiedy najbardziej niebezpieczny czarny charakter jego świata wysyła najmroczniejsze siły Asgardu do inwazji na Ziemię.

Polska premiera "Thora" w reżyserii Kennetha Branagha zaplanowana jest na 29 kwietnia. Występują: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins i Jaimie Alexander.

Opiniami na temat zdjęcia oraz oczekiwaniami wobec filmu podzielić możecie się na naszym FORUM.
  • Dodaj do:
  • wykop.pl