Pierwszy zwiastun TV "Thora"

2011-02-07 14:22:26 - Zakrza - źródło: YouTube

picture
Podczas meczu Super Bowl, poza pierwszym zwiastunem "Kapitana Ameryki", zobaczyliśmy także spot TV promujący "Thora". Obejrzycie go w rozwinięciu.Poprzedni zwiastun znajdziecie TUTAJ.

Paramount Pictures i Marvel Entertainment przedstawiają epicką przygodę. "Thor", którego akcja rozciąga się od obecnej Ziemi do krainy Asgard. W centrum opowieści stoi potężny Thor (Chris Hemsworth), arogancki wojownik, którego nieprzemyślane działania rozpalają na nowo starożytny konflikt. Thor zostaje wygnany na Ziemię przez swojego ojca Odyna (Anthony Hopkins) i jest zmuszony żyć wśród ludzi. Piękna, młoda pani naukowiec, Jane Foster (Natalie Portman), ma ogromny wpływ na Thora, w końcu stając się jego pierwszą miłością. Na Ziemi Thor uczy się, co to znaczy być prawdziwym bohaterem, kiedy najbardziej niebezpieczny czarny charakter jego świata wysyła najmroczniejsze siły Asgardu do inwazji na Ziemię.

Polska premiera "Thora" w reżyserii Kennetha Branagha zaplanowana jest na 29 kwietnia. Występują: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Kat Dennings, Jaimie Alexander, Idris Elba, Clark Gregg, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson i Stan Lee.

Opiniami na temat zdjęć oraz oczekiwaniami wobec filmu podzielić możecie się na naszym FORUM.
  • Dodaj do:
  • wykop.pl