Thor już na Ziemi!

2011-04-19 16:45:21 - Zakrza

picture
Jak już informowalismy, w niedzielę w Sydney miała miejsce światowa premiera "Thora". Pojawiła się relacja z tego wydarzenia, a także pierwsze recenzje.

Relację z premiery, w której możemy zobaczyć wypowiedzi Chrisa Hemswortha (Thor), Toma Hiddlestoma (Loki), Jaime Alexander (Sif) i reżysera Kennetha Branagha obejrzeć możecie TUTAJ.

Pojawiły się również pierwsze recenzje. Serwis Stopklatka zebrał fragmenty kilku z nich:

Variety: Z pewnością doskonale poradzi sobie w box office dzięki wyraźnej grupie docelowej, ale trudniej mu będzie zainteresować odbiorców, dla których oglądanie takiego kina jest raczej wyjątkiem niż regułą.

The Hollywood Reporter:
Głośny spektakl z odpowiednio epicka scenografią, solidnymi efektami cyfrowymi i zdrowym respektem wobec komiksowego pierwowzoru.

Hitfix: Jeśli "Captain America" będzie przynajmniej tak zabawny jak "Thor" to Marvel może spać spokojnie do następnego lata, bo to oznacza, ze udało mu się z sukcesem przedstawić bohaterów "The Avengers".

IGN:
Nie jest to raczej przełom w dziedzinie ekranizacji komiksów, ale jest przyzwoicie interesujący.

HeyUGuys: Zasługuje na to, by poradzić sobie dobrze w kinach bo to dobra zabawa, ale gdyby był lepiej zaplanowany byłby o wiele lepszy!

The Vine: Zwycięska mieszanka podniecenia i uczucia, szacunku i lekceważenia, "Thor" znacznie winduje akcje Marvela.

NineToFive: Nigdy nie jest nudny i zapewnia świetną zabawę zarówno dzieciakom, jak i przeciętnym miłośnikom kina i fanom komiksów.

/Film:
Bardzo mi się podobał, ale nie zakochałem się w nim.

Collider: Chociaż kilka rzeczy mógłbym wytknąć, to całościowo uważam "Thora" za świetny film. Inny z polskich portali filmowych -

Filmweb z kolei opublikował własną recenzję.

Jak tylko pojawią się kolejne materiały z premiery lub recenzje, natychmiast Wam je zaprezentujemy.

Przypomnijmy, że polska premiera "Thora" w reżyserii Kennetha Branagha zaplanowana jest na 29 kwietnia. Tydzień później obraz pojawi się w USA. Występują: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Kat Dennings, Jaimie Alexander, Idris Elba, Rene Russo, Clark Gregg, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson i Stan Lee.

Oczekiwaniami wobec filmu podzielić możecie się na naszym FORUM.
  • Dodaj do:
  • wykop.pl